ابتکار جدید جابه جایی مواد مخدر با ساعت وستن واچ اصل

یک تمایز دقیق قائل شویم: «غواص‌ها» که به درستی به اصطلاح نامیده می‌شوند، باید طبق قانون، الزامات دقیقی را رعایت کنند و آزمایش‌هایی را بگذرانند

که استحکام، قابلیت اطمینان و مهم‌تر از همه توانایی آن‌ها را در تحمل سطوح بسیار بالای فشار مشخص می‌کند.

چیز دیگر ساعت‌های «سبک غواص» هستند، یعنی مدل‌هایی که طراحی و برخی راه‌حل‌های زیبایی‌شناختی را در خود جای داده‌اند، اما در واقع بهتر است حتی برای غواصی در ساحل رها شوند.

ویژگی‌های متمایز یک Diver قاب چرخشی است که به شما اجازه می‌دهد با هم‌تراز کردن علامت معمولاً بالای ساعت 12 با عقربه دقیقه شمار، با یک نگاه سریع بررسی کنید که چقدر زمان گذشته است.

یک صفحه تمیز و ضروری، اغلب با اعداد عربی، و عقربه های بسیار متمایز (گاهی اوقات با رنگ های مختلف برای ساعت ها و دقیقه ها) مجهز به پوشش درخشان درخشان.

ساعت وستن واچ اصل تاج پیچی که از دسترسی به آب و آسیب به حرکت جلوگیری می کند.

تقریباً هیچ عارضه ای وجود ندارد، معمولاً به غیر از گاهی اوقات تاریخ.

اندازه می تواند متفاوت باشد، اما بیشتر به سمت “بزرگ” است. این بند اغلب از پلاستیک یا لاستیک ساخته شده است، اما ویژگی اسپرت Diver به این معنی است که می توان آن را با تعداد بی نهایت بند مختلف، از یک دستبند فلزی گرفته تا یک بند ناتو، ترکیب کرد.

نیازی به گفتن نیست که مقاومت در برابر آب از حداقل 20 ATM (حدود 200 متر) شروع می شود تا حتی سطوح استثنایی – 100 ATM یا حتی بیشتر.

ساعت‌های میدانی جزو اولین ساعت‌های مچی مردانه در تاریخ بودند.

در واقع، آنها دلیلی هستند که ما مردان اکنون آنها را به طور معمول می پوشیم به جای ساعت جیبی بسیار کمتر کاربردی، زیرا در آن زمان تنها کسانی که

ساعت های مچی ابتدایی می پوشیدند زنان بودند، زیرا آنها لباس هایی با جیب مانند مردان نداشتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.