با خوردن شکلات پشمکی آیدین از شر موهای زائد خود خلاص شوید

شکلات تلخ

شکلات تلخ حاوی عصاره شکلات، شکر و کره کاکائو است. همچنین معمولاً شامل لسیتین به عنوان امولسیفایر و وانیل برای طعم است. شکلات تلخ حاوی مواد جامد شیر نیست. مقدار کاکائو در تکه های شکلات تلخ از 30 درصد تا 80 درصد متغیر است. شکلات تلخ و شکلات نیمه شیرین نیز از نظر فنی “شکلات تیره” هستند، اما برای اهداف پخت استفاده می شوند.

شکلات نیمه شیرین

شکلات نیمه شیرین حداقل 35 درصد مواد جامد کاکائو دارد، اما هیچ دستورالعمل رسمی وجود ندارد که بر چیزی که می توان آن را “نیمه شیرین” نامید، اشاره کرد. شکلات نیمه شیرین جایی بین شکلات تلخ شیرین و شکلات تلخ شیرین قرار می گیرد. این نوع شکلات پشمکی آیدین بیشتر برای پخت استفاده می شود، اما مهم است که دستور العمل را دنبال کنید تا مشخص شود که آیا شکلات نیمه شیرین، تلخ و شیرین است یا پخت.

شکلات تلخ و شیرین

شکلات های تلخ و شیرین باید حداقل 35 درصد کاکائو داشته باشند، اما بیشتر شکلات های تلخ و شیرین حاوی 50 درصد هستند و بقیه 80 درصد کاکائو دارند. این نوع شکلات اغلب طعمی عمیق تر و تلخ تر از سایر انواع شکلات دارد.

شکلات شیرین نشده

شکلات بدون شیرینی درست مثل اسمش است. این عصاره شکلاتی خالص است که از دانه های کاکائو آسیاب شده درست می شود. به آن شکلات پخت نیز می گویند، زیرا به تنهایی برای مصرف در نظر گرفته نشده است. در عوض، زمانی که در پخت و پز یا پخت و پز استفاده می شود و با سایر مواد ترکیب می شود تا طعم بهتری داشته باشد، بهتر است. برخلاف تصور رایج، شکلات خالص طعم چندان خوبی ندارد. با این حال، طعم شکلاتی عمیق و غنی به دستور العمل ها می دهد و پایه بیشتر انواع دیگر شکلات است.

پودر کاکائو

پودر کاکائو نیز از 100 درصد کاکائو بدون شکر تشکیل شده است، اما کره کاکائو از آن خارج شده است. پودر کاکائو نیز بسیار تلخ است، اما معمولا در دستور غذاها استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.