بهترین اکتان بنزین در سیاره مریخ کشف شد

 صافی بنزین کوییک کجاست ؟ چرخه دیزل از احتراق مبتنی بر تراکم به جای احتراق جرقه ای استفاده می کند. از آنجایی که فرآیند چگالی آدیاباتیک منجر به دمای بسیار بالا می‌شود، فرآیند احتراق با پاشش سوخت در حال حاضر از چگالش اتفاق می‌افتد (بیشتر در این فرآیند بعداً مورد بحث قرار خواهد گرفت).

در نتیجه موتورهای دیزلی و دیزلی نیازی به شمع ندارند. در این چرخه، چرخه اتو می تواند به نسبت فشار بالاتری دست یابد.

این چرخه شامل یک فرآیند فشار ثابت، بهترین اکتان بنزین یک فرآیند حجم ثابت و دو فرآیند ایزنتروپیک است.

شکل 2.8 نمودار فشار حجم چرخه دیزل را نشان می دهد. سیستم بازیابی حرارت کل در یک نیروگاه تولید همزمان موتور گازی دیزلی شامل سه مبدل حرارتی است.

اجزایی که تعادل نیروگاه را برای یک مولد برق پیل سوختی تشکیل می‌دهند شامل حسگرها، کنترل‌ها، مشعل‌ها، مبدل‌های حرارتی، منابع برق راه‌اندازی، تهویه‌کننده‌های برق، پاک‌سازی گوگرد، سیستم‌های بازیابی آب، ژنراتورهای بخار، و فیلترهای سوخت و هوا می‌باشند.

این فصل مروری بر اجزای مدیریت سوخت، هوا، آب و حرارتی ارائه می دهد. پمپ های سوخت می توانند انواع مختلفی داشته باشند، از جمله دیافراگمی، دنده ای، پیستونی و ایرانول ریسینگ، پره ای و گریز از مرکز.

آنها باید قابل کنترل و سازگار با سوخت مورد نظر باشند. پمپ های آب نیز باید قابل کنترل و سازگار با آب باشند که دارای حداقل روانکاری است.خطوط سوخت و فیلترها و یا صافی‌هایی از نوع قابل دسترس و قابل سرویس، طبق توصیه سازنده موتور، باید ارائه شوند.

فیلترها یا صافی ها باید از نوعی باشند که بدون قطع خط سوخت قابل سرویس دهی باشند. در مواردی که دو یا چند خط سوخت نصب می شود، پمپ های سوخت جداگانه که به موازات آن با شیرهای بازرسی مناسب و دستگاه های فیلتر کار می کنند، باید ارائه شود.

خط(های) سوخت باید به گونه ای قرار گرفته یا محافظت شود که در معرض حرارت بیش از حد از هیچ بخشی از سیستم اگزوز خودرو قرار نگیرد.

روغن موتور ایرانول 16000 باید از آسیب مکانیکی محافظت شود. دریچه ها و زهکش های مناسب باید نصب شوند. کاربراتور (های) موتور بنزینی باید غیرقابل تنظیم باشد، به استثنای تنظیمات بیکار، اندازه کافی برای توسعه توان نامی داشته باشد و به گونه ای قرار گیرد که در معرض بخار یا گرمایش بیش از حد قرار نگیرد.

یک خفه خودکار باید ارائه شود. سیستم تغذیه بنزین باید شامل یک پمپ سوخت الکتریکی باشد که در داخل یا مجاور مخزن سوخت قرار دارد.

 • منابع:
  1. Fuel Filter
 • تبلیغات: 
  1. ماکارونی معروف ترین غذای ایتالیایی است
  2. پارچه لی مبلی ترک در جنگل های آمازون پیدا شد
  3. غول آسا شدن گوجه فرنگی در اثر بارندگی زیاد
  4. پیش بینی نابودی جهان به دست یک خرس!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.