تخفیف 80% کفش کوهنوردی land rover در تمامی سایت ها

سبک و چابک اما با پشتیبانی کافی برای پیاده روی روزانه و بیشتر سفرهای کوله‌پیمایی.

قابل توجه ترین ویژگی های آن عبارتند از لاینر Gore-Tex Surround و فناوری Nano-Cell.

به طور خلاصه، Gore-Tex Surround نه تنها از قسمت بالای پا مانند یک طراحی ضد آب سنتی، بلکه از قسمت پایینی کف پا و از طرفین نیز تنفس می کند. فناوری Nano-Cell La Sportiva شبکه‌ای است که در کناره‌های پا مشاهده می‌کنید.

در حالی که ظاهری متمایز به کفش کوهنوردی land rover می‌دهند، به نظر می‌رسد که این برش‌ها تنها تأثیری متوسط بر تنفس دارند.

جایی که Nucleo واقعاً خود را از سایر مدل‌های 2 پوندی متمایز می‌کند، دوام آن است: چکمه به جای توری برای تقلا و پیاده‌روی در زمین‌های ناهموار، قسمت‌های بزرگی از چرم دارد.

از طراحی ارتفاع متوسط آن انعطاف پذیری متوسطی به دست می آورید، بنابراین نیازی به نفوذ زیاد ندارد و کشش روی سنگ و گل عالی است. در همه موارد، Nucleo یک ارتقاء خوب در عملکرد و کیفیت ساخت از بوت مانند Merrell Moab 2 در بالا است، البته با قیمت بالاتر.

به خاطر داشته باشید که این چکمه کمی باریک است، اگرچه خبر خوب این است که سایزهای پهن برای مردان و زنان در دسترس است.

این چکمه، کشش کفش مانند روی سنگ و تخته سنگ را با چقرمگی و پایداری یک چکمه کوهنوردی سبک می‌آمیزد که کاملاً ترکیبی است.

در طی 10 روز وحشیانه پیاده‌روی در مسیر و خارج از مسیر در حالی که کوله‌ای سنگین را به دوش می‌کشید، Zodiac تحت تأثیر قرار گرفت: ساختار نیمه سفت، ساخت و ساز با کیفیت بالا، و حفاظت مستحکم اعتماد به نفس زیادی را در صعودهای شیب‌دار و فرودهای ناقص ایجاد کرد.

Zodiac در خارج از جعبه راحت‌تر است، وزن آن در حدود 4 اونس کمتر است، و برای پوشش سریع زمین کمی انعطاف‌پذیرتر است، اما ساختار سفت‌تر و رند لاستیکی 360 درجه Mountain Trainer حتی محافظت بهتری در کوهستان ارائه می‌دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.