خوراک مرغ گوشتی امروز که با زیر قیمت بازار به فروش رسید

تاکنون نشان داده نشده است که گنجاندن گندم سبوس دار در خوراک جوجه های گوشتی بر روی رشد آنها تأثیر منفی نداشته باشد.

نرخ پایین افزایش وزن پرندگان به زودی، از روز اول زندگی، ادغام دانه گندم کامل در خوراک نسبت داده شد که می‌توانست منجر به تنوع بیشتر در مصرف و استفاده از آن شود.

تمایل به کاهش مصرف خوراک تأثیر مثبتی بر استفاده از آن توسط پرنده دارد، حتی تا 4.5٪، در حالی که تغییرات در عملکرد گوشت کمتر قابل مشاهده است.
بهبود کیفیت خوراک جوجه های گوشتی، بر رشد معده تأثیر می گذارد. جوجه‌های گوشتی در مقایسه با مخلوط گندم کامل، افزایش بیشتری در وزن نسبی معده و بازده خوراک نشان دادند.

معده با تنظیم جریان خوراک مرغ گوشتی امروز به دوازدهه نقش مهمی دارد. ذرات خوراک باید به اندازه کافی کاهش یابد تا در روده کوچک هضم شوند.

هرچه اندازه ذرات خوراک بزرگتر باشد، نقش معده پرنده بیشتر است که به سرعت با تغییرات در ترکیب خوراک سازگار می شود.

در نتیجه تغذیه با غلات کامل، معده در حال رشد توانایی تجزیه آن را افزایش می دهد.

دوبرابر شدن اندازه معده در نتیجه مواد تشکیل دهنده خوراک است و افزایش فعالیت آن باعث تحریک ترشح اسید هیدروکلیک می شود که به کاهش pH و

بهبود هضم معده منجر می شود، زیرا ذرات بزرگتر غذا در معده باقی می مانند.

آی تی فعالیت معده همچنین ترشح صفرا و آنزیم های لوزالمعده را تحریک می کند که با عملکرد هم افزایی، استفاده موثرتر از مواد مغذی را تضمین می کند.

نقشی که معده جوجه های گوشتی تغذیه شده با گندم کامل در تنظیم هضم غذا دارد نیز مهم است.

ذرات غذای بزرگ‌تر برای مدت طولانی در معده باقی می‌مانند تا زمانی که به اندازه‌هایی شکسته شوند که عبور آنها – به دوازدهه – را فراهم کند.

نسبت بیشتری از ذرات خوراک (عمدتاً بزرگ) که مدت بیشتری در معده باقی می‌مانند، نشان‌دهنده جریان کارآمدتر خوراک از طریق روده است، بنابراین یک

سیستم تغذیه متناوب را تقلید می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.