دزدیدن انبار شیرآلات ساختمانی ساده سبب افزایش قدمت شد

شیرآلات ساختمانی ساده مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت. بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از دو مدل مختلف مصرف آب (جدول 3، 4) و (شکل 1a، b)، می‌توان نتیجه گرفت که فرض سطوح بازده ویژه 1-3 برای شیرهای آب باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در مصرف آب می‌شود.

همانطور که در شکل 1 مشاهده می شود، بسته به انتخاب مدل، درصدهای مختلفی از صرفه جویی در مصرف آب حاصل شده است. تفاوت در محدوده 5-8٪ است. این امر ناشی از نتایج متفاوت به دست آمده از مدل های (جدول 3 و 4) کل مصرف آب است.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که در ملاحظات فوق 100% مقدار مربوط به کل مصرف آب برای سطح 0 است که مدل 1 → ~ 102 لیتر/نفر/روز و برای مدل 2 → 129 لیتر/نفر/روز است.

روز به ترتیب. این فرض نادرست را ایجاد می کند که مدل 2 بالاترین سطح صرفه جویی را با وجود استفاده از شیرهای مخلوط یکسان دارد. یک ارزیابی قابل سنجش از تأثیر استفاده از شیرهای آب با راندمان آب بالاتر باید همراه با تجزیه و تحلیل عمیق داده‌های توسعه‌یافته قبلی انجام شود (جدول 3، 4).

بسیاری از تولید کنندگان لوازم بهداشتی به مشتریان در مورد کارایی شیرآلات اطلاعات ناقص در مورد جریان آب را اطلاع می دهند. در عمل، ارزش نرخ های کاهش مصرف آب که برای آن درصدی صرفه جویی تعیین می شود، هرگز کاملاً مشخص نیست. گاهی اوقات، این درصد بر اساس مقدار مفروض کاهش دبی آب از یک شیر آب با اشاره به حداکثر مقدار مفروض نیز تعیین می شود.

در خاتمه، لازم به ذکر است که مشخصه این دو مدل کاهش به وضوح قابل مشاهده در نرخ جریان آب در رابطه با سطح 0 است. بسته به شیرها و شیرهای استفاده شده، می توان به صرفه جویی در مصرف آب بیش از 50 درصد دست یافت.

مرحله بعدی تجزیه و تحلیل، تعیین تقاضای انرژی بر اساس داده‌های مدل‌های توسعه‌یافته (برای اهداف گرمایش و پمپاژ آب، یعنی عرضه به مشتریان) است.

همانطور که مشاهده می شود (شکل 2)، استفاده از شیرها و شیرهای آب سطح بالا باعث صرفه جویی قابل توجهی در انرژی هم برای آماده سازی آب گرم خانگی (شکل 2a) و هم برای پمپاژ آب به مصرف کنندگان می شود (شکل 2b).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.