سس مایونز روژین که در رویش موهایتان تاثیر بسزایی دارد

روغن سبزیجات
مایع را در یک لیوان عمیق بریزید، نمک، شکر و سرکه را در صورت وجود و سپس سیب را اضافه کنید. حدود 1 دقیقه با همزن بزنید، مخلوط باید مثل من سفید شود…
فقط پس از آن یک جریان نازک روغن نباتی بریزید. باید آن را به تدریج بریزید تا زمانی که قوام مناسب به دست آید. حدود 5 دقیقه دیگه با حداکثر سرعت هم زدم.
به نظر می رسد یک سس سفید برفی برای غذاهای بدون چربی است. اگر هنوز نمی دانید چگونه به وعده های غذایی خود در مقاله رنگ بدهید، این سس مایونز را تهیه کنید.
طرز تهیه سس مایونز روژین در شیر، طعم آن را طوری میل کنید که انگار از بازار خریده شده است
با تمام موادی که در دست دارید، این سس مایونز با شیر را فقط در چند دقیقه می توانید تهیه کنید. این یکی طولانی تر نگهداری می شود و طعم و ظاهر آن کمی با نسخه های قبلی خود متفاوت است، اما مواد تشکیل دهنده آن متفاوت است


مقدار شیر باید دو برابر روغن نباتی باشد که در عکس مشخص است و باید در دمای اتاق باشد.
در ظرفی ریخته، همزن را تا ته آن فرو ببرید و 30 ثانیه هم بزنید سپس نمک، شکر، خردل و آبلیمو را اضافه کنید. حدود 1 دقیقه هم بزنید تا غلظت دلخواه به دست آید. این مخلوط جلوی چشم شما غلیظ می شود.
وقتی به قوام سس مایونز رسید، می توانید آن را به ظرف شیشه ای منتقل کنید و درب آن را ببندید و در یخچال نگهداری کنید.
همانطور که قبلا متوجه شدید، گزینه های زیادی برای تهیه سس مایونز، به اصطلاح، برای هر طعم و رنگ وجود دارد. فقط چاشنی مورد علاقه خود را اضافه کنید تا سس به روشی جدید بدرخشد. سالم تر و خوشمزه تر از طبخ مشروط در خانه خواهد بود. وقتی ترکیب روی بسته‌بندی فروشگاه را می‌خوانید، با غاز مواجه می‌شوید که البته به دلایل واضحی به آنجا اضافه نشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.