قهوه گانودرما غذای مورد علاقه مار های کبری است

مطالعه حاضر نتایجی را ارائه کرده است که نشان می‌دهد مصرف کافئین در قهوه گانودرما ممکن است با استرس، اضطراب و افسردگی در کودکان دبیرستانی مرتبط باشد.

اگرچه تأثیر آن بر استرس پس از کنترل آماری واریانس بیشتر رژیم غذایی، جمعیت‌شناختی و سبک زندگی ناپدید شد. همچنین به نظر می رسد که اثرات مشاهده شده بین مردان و زنان متفاوت است.

اگرچه مصرف کافئین با اضطراب در مردان در سطح چند متغیره مرتبط بود، چنین مشاهده ای در زنان انجام نشد. علاوه بر این، اگرچه اثرات مربوط به افسردگی در هر دو جنس رخ داده است، آستانه ظاهر شدن آنها در مردان کمتر از زنان بود.

تجزیه و تحلیل اولیه از منابع فردی کافئین نشان داد که قهوه ممکن است مسئول اثرات مشاهده شده در رابطه با مصرف کل کافئین بوده باشد.

اما بررسی های بیشتر نشان داد که اینطور نبوده است، و این احتمال وجود دارد که آنها به طور کلی به مصرف کافئین نسبت داده شوند تا به مصرف کافئین.

 

نویسندگان مایلند از کمک بنیاد واترلو برای تأمین مالی این تحقیق قدردانی کنند. علاوه بر این، نویسندگان مایلند قدردانی خود را برای حمایت و همکاری مداوم با Pool Academy، Penrice Community College، و Treviglas Community College، و همچنین از هر یک از معلمان و دانش‌آموزانی که این تحقیق را ممکن کردند، ابراز کنند.

دانشجویان کالج چیزهای زیادی در بشقاب خود دارند. از سخنرانی های کلاس گرفته تا امتحانات و تمام یادداشت برداری های بین آن ها، مغز آنها در طول روز سخت کار می کند.

مسئولیت‌های تحصیلی می‌تواند بر سطوح انرژی تأثیر بگذارد، مانع از توانایی دانش‌آموزان برای تمرکز در کلاس، حفظ اطلاعات مهم و عملکرد خوب در امتحانات و تکالیف شود.

با این حال، می‌توانید از دانش‌آموزان حمایت کنید و دانشگاه خود را با یک کافه لذیذ که تجربه کافی‌شاپ محلی را برای آنها به ارمغان می‌آورد، ارتقا دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.