مردی که میخچه پایش را با دستگاه دریل شارژی خارج کرد

اگر مته 20 ولتی DeWalt در دسترس نیست، ما نیز کیت دریل/درایور 18 ولتی Milwaukee 2801-22CT M18 1/2 in. Compact Brushless Drill را می پسندیم. از نظر قدرت، ارگونومی و طراحی کلی بسیار شبیه به DeWalt DCD791D2 است (ابزارهای 18 و 20 ولتی یکسان هستند – تفاوت فقط در بازاریابی است). نکات منفی: این مدل میلواکی فقط یک چراغ تک تنظیم دارد که با مته روشن و خاموش می شود و بدنه تقریباً جایی برای مته یا درایور ندارد. با این حال، اینها در بهترین حالت، نکات جزئی هستند.
ما فکر می کنیم که اکثر مردم از قدرت و اندازه دستگاه دریل شارژی 12 ولتی دی والت راضی خواهند بود. با این حال، اگر به دنبال کمی قدرت بیشتر هستید، اما در مورد اندازه و وزن دریل 20 ولتی DeWalt مردد هستید، ما کیت درایور دریل شارژی بدون برس ساب کامپکت Ridgid R87012 18 ولت را پیشنهاد می کنیم که تفاوت را بین مته ها تقسیم می کند. دو این یک دسته نسبتاً جدید از ابزار است.

ابزاری که به اندازه یک 12 ولت نزدیکتر است اما از باتری های 18 ولتی استفاده می کند. در مجموع، این دریل Ridgid را از نظر قدرت و اندازه (و همچنین قیمت) دقیقاً بین دو کلاس قرار می دهد: این ابزار قدرت کافی برای پروژه های مهم DIY مانند قاب بندی سبک دارد، اما به اندازه 12 ساده و آسان برای استفاده نیست. -ولت دیوالت. ما آن را تمرین خوبی برای کسی می‌دانیم که در جاده‌های DIY شروع می‌کند و ممکن است بخواهد با سنگینی تمرین‌های بزرگ‌تر کنار بیاید.

مته شارژی برای کارهای تعمیر و نگهداری در اطراف خانه و ماشین شما، یا برای کار بر روی وسایل از دوچرخه گرفته تا اسکی و کباب پز شما ضروری است. چوب و فلز را سوراخ می کند و پیچ ها را به هر دو ماده با اشتیاق یکسان می راند. هنگامی که به گزینه چکش مجهز شود، حتی می تواند سوراخ هایی در بتن، آجر و ملات ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.