کیف پول مارک بوفالو که هم قیمت یک ماشین خارجی می باشد

کیف پول چرمی یکی از آن اکسسوری هایی است که اگر به درستی از آن مراقبت کنید، می تواند برای مدت طولانی در خدمت شما باشد.

بر خلاف ظاهر، عوامل جوی تأثیر بسزایی در ظاهر لوازم جانبی دارند. بنابراین اگر کیف پول چرمی دارید، باید مراقب باشید که آن را کجا گذاشته اید.

تحت تأثیر نور خورشید، پوست می تواند چروک و ترک بخورد، اما بیشتر از همه رنگ اصلی خود را از دست می دهد و شروع به تغییر رنگ می کند.

به طور مشابه، دمای بسیار پایین می تواند برای کیف پول خطرناک باشد و باعث خراب شدن سریعتر آن شود، به عنوان مثال کرک. پس سعی کنید وقتی در

سرما هستید آن را در جایی قرار ندهید.

تمیز کردن کیف پول مارک بوفالو شما بسیار مهم است اگر می خواهید سال ها ظاهر خوبی داشته باشید. چگونه از کیف پول چرمی در این مورد مراقبت کنیم؟

مطمئن شوید که فقط از مواد در نظر گرفته شده برای چنین موادی استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از دستمال مرطوب مراقبت از پوست استفاده

کنید که برای پاک کردن روزانه استفاده می شود.

در مورد کثیفی ها یا لکه های بزرگتر، باید از مواد شیمیایی که برای پاک کردن آنها از سطوح چرمی طراحی شده اند استفاده کنید.

از شوینده های قوی یا شیرهای پاک کننده استفاده نکنید، زیرا در مورد چنین مواد ظریفی فقط می توانند موضوع را تشدید کنند یا منجر به از بین رفتن کام

ل کیف پول شوند. همچنین استفاده از داروهای خانگی ایده خوبی است.

به عنوان مثال، وقتی صحبت از تمیز کردن کیف پول های چرمی ساخته شده از مواد کلاسیک و رنگ نشده به میان می آید، مخلوط سرکه و آب عالی عمل خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است که سطوح چرمی به سرعت رطوبت را جذب می کنند، بنابراین در این مورد مراقب باشید و کل آن را با یک پارچه مرطوب و نه یک پارچه خیس پاک کنید.

کیف پول های چرمی باید آغشته شوند تا اطمینان حاصل شود که چرم ترک نمی خورد یا خاصیت ارتجاعی خود را از دست نمی دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.